Deze Audi Q3 met 121.088 km op de teller, heeft het bouwjaar 2022 en heeft als transmissie automaat. De uitvoering is: 45 TFSIe S edition | SOH 88% | Sportstoelen |
Met z'n extra elektromotor geeft de hybride Audi Q3 een heel nieuwe dimensie aan het rijden. Het is een auto uit 2022, hij heeft 121088 kilometer op de teller. Als u het over uitstraling hebt, dan kunt u niet om het effect van de S-Line styling heen. Sportief rijden stelt eisen aan een stevige zitpositie voor rijder en bijrijder. Vandaar de strakke sportstoelen! Een handige voorziening op deze auto is de elektrische achterklep die u op afstand kunt openen. In deze Audi profiteert u onder andere ook van: 18 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, halflederen bekleding, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Dankzij het digitale dashboard in deze auto kan u de interface van uw cockpit personaliseren. Ongelukken of parkeerschade? Dat gebeurt u niet meer, met de achteruitrijcamera. In het zeldzame geval van een storing weet u nog eerder dan de monteur wat er mankeert. Uw smartphone met remote services geeft direct inzicht. Elke weg is een bekende weg voor het aanwezige navigatiesysteem met harde schijf. Met electronic climate control hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. De uitrusting van deze auto is met lederen sportstuur, DAB ontvangst, regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening behoorlijk compleet.
Het rijden met deze Audi wordt nog meer ontspannen dankzij de innovatieve technieken die onderweg over uw veiligheid waken. Verkeersborddetectie herkent tijdelijke en permanente verkeersborden langs en boven de weg. Indien u onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Op een kop-staartbotsing zit niemand te wachten. Daarom is de forward collision warning onderweg constant alert en berekent via een sensor de veilige afstand tot voorliggers. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie, frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem.
Om deze auto echt te ervaren, moet u beslist een proefrit maken. Mail ons nu of bel ons, dan maken we snel een afspraak.
Wilt u deze occasion in het echt bekijken?
Stuur ons dan een WhatsApp-bericht op 0341 799 554 om direct een afspraak te plannen. Zo weet u zeker dat de auto nog beschikbaar is.
Bij Seldenrijk vinden we het belangrijk dat u zo lang mogelijk zorgeloos kunt rijden in uw nieuwe occasion. Daarom voldoen al onze auto’s aan strenge kwaliteitseisen. Onze ervaren innamespecialisten controleren bovendien iedere auto op minimaal 40 vitale punten.
Goed om te weten:
Onze garantiepakketten worden aangeboden door onze partner Autotrust. Seldenrijk zit daar nooit tussen: Autotrust verzorgt de garantie volledig en handelt eventuele claims rechtstreeks af. Is er sprake van een gedekt defect, dan betaalt Autotrust direct aan de garage bij u in de buurt.
Kijk op www.seldenrijk.nl/garanties voor meer informatie en de prijzen.
Wij hopen u snel te mogen verwelkomen bij Seldenrijk. De koffie staat klaar en onze verkoopadviseurs vertellen u graag meer over deze auto én onze uitgebreide voorraad occasions. Kom langs en ontdek waarom zoveel tevreden klanten kiezen voor Seldenrijk.
Er zijn altijd meerdere adviseurs in de showroom die u kunnen helpen. Eigen auto inruilen? We taxeren 'm ter plekke.
Geen geheimen als het gaat om gereden kilometers, onderhoud of schades. Gedetailleerde foto's van alle occasions.
Er stroomt benzine (en een klein beetje diesel) door onze aderen. We zijn in de eerste plaats autoliefhebbers. Dat merkt u!
Van financiering en lease tot het op naam zetten van uw nieuwe auto: we maken het u graag zo gemakkelijk mogelijk
Open en eerlijk onderhandeld. Duidelijke informatie gekregen. Ik ging mede door de garantie, met een goed gevoel, gelijk weg in mijn nieuwe auto. Ook ben ik erg tevreden over de inruil van mijn vorige auto. Tot op heden ben ik erg tevreden met mijn Toyota C-hr
13-06-2025Iedereen kent wel de uitspraak dat iemand een gladde autoverkoper is. En dat heb ik ook ervaren, maar NIET bij Seldenrijk. Buiten het feit dat ze een hele mooie, goed onderhouden fijne auto hadden staan, was ook de prijs interessant genoeg om naar Harderwijk af te rijzen. Daar werden wij geholpen door Farhad Manjo. Nadat hij ons had uitgelegd hoe Seldenrijk te werk gaat zijn we een proefrit gaan maken. Die beviel prima, wat een nette auto in vergelijking met wat we al eerder bij andere hadden aangetroffen. We werden gewezen op de mogelijkheden voor een goedkopere verzekering. En de voordelen van het Autotrust garantieplan kwam ter sprake. Je verwacht dat ze de duurste aanbevelen, maar dat was bij ons niet het geval. Farhad heeft ons netjes uitgelegd waarom dat in ons geval overkill zou zijn. En dat geeft een vertrouwd gevoel! Zo vertrouwd dat we de auto gekocht hebben en tot onze verbazing konden we hem direct meenemen. Dat was echt een verrassing. Maar hoe gaan we dan om met dat ene rubber stripje wat gescheurd is? Nou die mag ik bij mijn eigen lokale dealer laten vervangen, de rekening indienen bij Seldenrijk en opgelost. Echt, wij zijn erg tevreden. Bij Seldenrijk weten ze nog hoe het moet. Farhad bedankt!
03-06-2025
Zuiderbreedte 22
3845MC Harderwijk