Deze Mazda 3 met 158.465 km op de teller, heeft het bouwjaar 2022 en heeft als transmissie handgeschakeld. De uitvoering is: 2.0 e-SkyActiv-X M Hybrid 186 Luxury | Leder
De Japanse automerken hebben in de loop van de jaren verschillende keren nieuwe maatstaven gezet als het gaat om kwaliteit en functionaliteit. Dat merkt u ook aan deze Mazda 3 uit 2022, met zijn kilometerstand van 158465. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. De lederen bekleding geeft het interieur een rijke en luxe uitstraling. Stoelverwarming hoort ook bij de uitrusting van deze auto. Pak aan, 't is winter! Zo'n verwarmd stuurwiel is dan bijzonder prettig! Tot de uitrusting van deze Mazda behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Het gebruik van de 360 graden camera op deze auto vergemakkelijkt het parkeren aanzienlijk, vooral in krappe ruimtes. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. De aanwezige file assistent meet de afstand tot uw voorligger en zorgt voor een veilige afstand. Staat het voor u opeens stil? Dan zorgt het systeem dat de auto ook stopt. Appen met uw auto? Geen probleem. U kunt van overal contact opnemen, de functies controleren en activeren. U bedient 'm met remote services. Uw favoriete muziek klinkt beter dan ooit met het ingebouwde high performance audiosysteem. Deze Mazda is voorzien van full map navigatiesysteem, kruisend verkeer detectie, electronic climate control, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry.
De geavanceerde technologie in deze Mazda is in staat om onderweg het verkeer om u heen te monitoren en er op te reageren. Zo hebt u als het ware een automatische co-piloot aan boord. Net als in een straaljager kunt u altijd vooruit blijven kijken. De head-up display zorgt dat uw ogen geen seconde hoeven af te dwalen en projecteert alle benodigde info op de voorruit.. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie in deze Mazda. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. U bent mede dankzij dodehoekdetectie, forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Bel nu onze verkoopadviseur voor een proefrit!
Wilt u deze occasion in het echt bekijken?
Stuur ons dan een WhatsApp-bericht op 0341 799 554 om direct een afspraak te plannen. Zo weet u zeker dat de auto nog beschikbaar is.
Bij Seldenrijk vinden we het belangrijk dat u zo lang mogelijk zorgeloos kunt rijden in uw nieuwe occasion. Daarom voldoen al onze auto’s aan strenge kwaliteitseisen. Onze ervaren innamespecialisten controleren bovendien iedere auto op minimaal 40 vitale punten.
Goed om te weten:
Onze garantiepakketten worden aangeboden door onze partner Autotrust. Seldenrijk zit daar nooit tussen: Autotrust verzorgt de garantie volledig en handelt eventuele claims rechtstreeks af. Is er sprake van een gedekt defect, dan betaalt Autotrust direct aan de garage bij u in de buurt.
Kijk op www.seldenrijk.nl/garanties voor meer informatie en de prijzen.
Wij hopen u snel te mogen verwelkomen bij Seldenrijk. De koffie staat klaar en onze verkoopadviseurs vertellen u graag meer over deze auto én onze uitgebreide voorraad occasions. Kom langs en ontdek waarom zoveel tevreden klanten kiezen voor Seldenrijk.
Er zijn altijd meerdere adviseurs in de showroom die u kunnen helpen. Eigen auto inruilen? We taxeren 'm ter plekke.
Geen geheimen als het gaat om gereden kilometers, onderhoud of schades. Gedetailleerde foto's van alle occasions.
Er stroomt benzine (en een klein beetje diesel) door onze aderen. We zijn in de eerste plaats autoliefhebbers. Dat merkt u!
Van financiering en lease tot het op naam zetten van uw nieuwe auto: we maken het u graag zo gemakkelijk mogelijk
Bijzonder aardige verkoper, Rob! Die ons op een vakkundige en rustige manier heeft geholpen en geadviseerd. De auto was helemaal spic en span afgeleverd en helemaal naar onze wens :-) Hartelijk dank voor alles!
25-12-2025Vriendelijke geholpen, ondanks dat het druk was,ze namen alle tijd voor je,mooie fijne auto gekocht
10-11-2025
Zuiderbreedte 22
3845MC Harderwijk